Jump to content

GPT-4 Yılda £199,99 Ücretsiz Kullan

R0C4T

Recommended Posts

Bugün sizlere Yılda £199,99 ücreti olan GPT-4 teknolojisini nasıl ücretsiz kullanacağınızı anlatacağım. Bunu yapacağımız programın ya da sitenin adı Poedir.

Biz bu özelliği Poe sitesinin 1 haftalık ücretsiz kullanıma açtığı paketi satın alarak yapacağız. Dilerseniz beraber adımlara geçelim.

1- Öncelikle hazırlıklarımızı yapalım. Ben papara kullanıyorum fakat siz başka bir sanal kart veren banka da kullanabilirsiniz. Ziraat vb artık çoğu banka sanal kart veriyor. Paparada aylık 2 adet oluşturma hakkınızdan sonra her oluşturmada 1 Tl para çekmektedir.

2- Daha sonra VPN kısmına geçiş yapıyoruz. Telefonda kullanacaklara 1.1.1.1 Vpni , bilgisayarda kullanacaklara PlanetVpni öneririm. Hiç bunlarla uğraşamam diyenler operanın vpninden avrupayı seçip de yapabilirler. VPN kullanmamızın nedeni sitedeki paketler yurtdışı için geçerlidir.VPNLE SİTEYE GİRİŞ YAPINIZ.

3- Daha sonra siteye istediğiniz bir epostanız ile giriş yapabilirsiniz. Ve üyeliği alma kısmına geçebiliriz. Siteye girerken eposta doğrulaması yapmaktadır. Ben kendi epostamı kullanmak istemiyorum diyenler tempmail de kullanabilirler.

Sitede subscription kısmından GPT-4 paketlerinde 1 yıllık olan paketi seçeceğiz. Altında 7 günlük ücretsiz olduğu yazıyor. Aman dikkat edelim 2 paket var 7 günlük ücretsiz olanı seçmemiz lazım. Sanal kartınızı girerek kayıt olabilirsiniz. Adres için internetteki herhangi bir adresi yazmanız yeterli olacaktır.

4- Satın alımı tamamladıktan sonra sanal kartınızı siliniz. Üyelik kapsamı boyunca 7 gün boyunca GPT-4 ile 600 mesaj hakkınız olacaktır.

• Like 2

• 2 weeks later...
  • 3 months later...