Jump to content

Help Me

pirikoo

Recommended Posts

I apologize for the typing mistakes ( GOOGLE TRANSLATE ) 

I am a new member, I do not know how to use it, I do not know how to use Combo Lists and I need a NetFlix account or netflix controller Is there an article or topic for this?

Please do not use abbreviations in comments 

netflix hesaplar sıkıntılı kardeş.

ip tespit var sitede.
hesaba girince anında ban yiyor.
şifre hatası verir.
sanırım hesabı askıya alıyorlar.
hesap sahibine ihtimal mail gidiyor.

------------------

Netflix accounts troublesome sibling.
I have identified the rope on the site.
When the account is entered, it is banned instantly.
password error.
I think the account is taking the hangers.
the account is probably going to mail.

• Like 2

12 dakika önce, HardCrackers said:

netflix hesaplar sıkıntılı kardeş.

ip tespit var sitede.
hesaba girince anında ban yiyor.
şifre hatası verir.
sanırım hesabı askıya alıyorlar.
hesap sahibine ihtimal mail gidiyor.

------------------

Netflix accounts troublesome sibling.
I have identified the rope on the site.
When the account is entered, it is banned instantly.
password error.
I think the account is taking the hangers.
the account is probably going to mail.

Bi Arkadaş VErdi Saolasın NordVPN ile Girdim Şimdi Bende Bu Alana Girmek İstiyorum Ama Comboyu filan nasıl kullanıcam adam atıyor 2m combolist o bana bakıyor ben ona ? nasıl kullanıcam vs. bir konu varmı veya bilginiz

crack işini bilmiyorsan zor kardeş. 2010dan beri 8 senedir ben bu işlerdeyim ve artık bıktım.şimdi sadece bitcoin ve diğer sanal para alıp satıyorum.işte arada crack işine bakıyorum ama dışarıdan kolayda içerden zor sen öğrenmek istiyorsan en kolayı youtube  gir orda sentry kullanma gibi yaz araştır türkçe olan yerlerden anlatan varsa en kolay öğrenirsin combo ve proxy ile sentry yükleyip taranır site tabii birde sitenin configini sentry önce tanıtman lazım.anlatınca ne kadar kolayda işte hiç bilmene için zor..

• Like 1

almanyada  bir kod ile netfilix arkadaş açtı bana kıredi kartı bilgileri ve mail paylaşan siteler var ben şuan kulaıyorum 5 kişiyede kullandırıyorum bilginize saygılar.. cracing konusu da arkadaşın bende 9 senedir bu iptv kırıyorum netflixde aynen dedigin gibi

fakat ip den degil o iş bence verilen hesaplar kırılan lar hesap degişiyorlar benim kanatim budur  girdiginiz de netflix e türkce yaparsanız yabancı hesabı adam anlıyor çıkarken ayarlı çıkacaksınız ben bunu fark ettim ip banlama gibi bir sistem yok ..

yaklaşık 1 aydır crack yapmıyorum netflix sıkıntılı.kaldıki sentry çıkanı denemek için girip bakıoyrums ağlam.sonra bu sieteye veriryoruz.derken hatta resimde atıyorum hesap sağlam bakın görün diye.sonradan biri giriyor derken 2 derken 3 cüde diyorki hesap çalışmıyor şimdi ne bu.işte ya hesabın şifresi değişiyor yada çoklu girişte ip ban var bunun başka açıklması yok gibi..yoksa ben şifre sağlam verip aradan 15-30 dakika geçmeden çalışan hesap çalışmıyor diyende var onun için şifre vermenin anlamıda kalmadı ben uğraşayım vakit harca siteye ver sonra hemen hesabı patlatsınlar...

Edited by HardCrackers
  • Like 2